Titulinis Susisiekite Svetainės struktūra Spausdinti
Prisijungti
Pirmasis internetinis optikos salonas Lietuvoje
Galimybė pasimatuoti akinius
Nepraleiskite gerų naujienų
Gaukite informaciją apie akcijas, specialus pasiūlymus ir naujas prekes tiesiai į savo el. paštą.
Duomenų privatumo politika
Apie mus
Esame pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri suteikia jums galimybę pasimatuoti bei užsakyti korekcinius akinius internetiniame optikos salone. Be to savo asortimente turime platų akinių nuo saulės bei aksesuarų pasirinkimą.

Jeigu ieškote aukštos kokybės korekcinių akinių, pagamintų iš geriausias optines savybes turinčių medžiagų, tai MŪSŲ PUSLAPIS SKIRTAS BŪTENT JUMS. Čia galėsite rasti žinomų gamintojų akinių rėmelius bei lęšius.

Mes jums siūlome aukštos kokybės prekes už prieinamą kainą. 

Perkant mūsų internetiniame optikos salone niekuo nerizikuojate, nes gaunate 100% garantiją grąžinti užsakytas prekes bei metinę garantiją akiniams ( grąžinimo garantija netaikoma akinių lęšiams).

Savo asortimente turime įvairių gamintojų akinių rėmelius bei  britų gamintojo JAI KUDO akinių lęšius.


big ben.jpg
JAI KUDO buvo įkurta kaip atšaka vienos iš didžiausių Londono optikos laboratorijų "20/20". Laboratorija specializavosi retais aukšto indekso monofokaliniais lęšiai, kuriuos užsakinėjo nedidelė klientų grupė Jungtinėje Karalystėje. Nuo 1996 metų iki dabar bendrovė JAI KUDO pastoviai didiną užimamą pasaulinės rinkos dalį. 

Įmonei besiplečiant augo ir jos siūlomų prekių paklausa. Savo asortimentą ji praplėtė aukštos kokybės vieno židinio, kelių židinių bei progresiniais lęšiais gaminamais pagal moderniausią FreeForm technologiją. Ji viena pirmųjų pradėjo pardavinėti specialius lęšius vairuotojams DRIVEWEAR ™, taip pat įvedė plačias akinių nuo saulės ir unikalių, dizainerių sukurtų akinių rėmelių JAI KUDO  ir JK Londono kolekcijas. Todėl šiuo metu JAI KUDO yra gerai žinoma visame pasaulyje ne tik kaip akinių lęšių gamintoja, bet ir kaip aukščiausios kokybės akinių rėmelių kūrėja ir gamintoja. 
Šiandien ji turi tvirtą ir pripažintą poziciją ne tik Europoje bet ir pasaulinėje optikos rinkoje, vykdo savo veiklą beveik visose Vakarų Europos šalyse bei JAV, Kanadoje, `Australijoje, Pietų Afrikoje ir Azijoje. JAI KUDO kompanijos produktų platinimo politika `remiasi Londono būstine, kaip tiesioginiu tiekėju į Europos Sąjungos šalis. 

Visi JAI KUDO gaminiai pasižymi tuo, kad jų produkcijai naudojamos labai kruopščiai atrinktos medžiagos. Svarbiausias tikslas yra užtikrinti, kad gaminami produktai atitiktų net reikliausių klientų poreikius. Todėl didelė dalis investicijų skiriama įmonės technologiniam vystymui. 
Nuolatinis gamybos procesų tobulinimas duoda galimybę siūlyti pačius pažangiausius produktus. 

Naujoviškų medžiagų ir įdomaus dizaino naudojimas leidžia JAI KUDO aktyviai dalyvauti kuriant naujas optikos pramonės  tendencijas visame pasaulyje. 

Mes siūlome platų įvairių konstrukcijų ir skirtingų spalvų akinių pasirinkimą. Mes nuolat sekame mados tendencijas ir siūlome jums naujausio dizaino akinius. Ruošiant savo asortimentą vadovaujamės šiais principais:
  • klientų poreikiai ir reikalavimai;
  • akinių paskirtis;
  • veido forma ir atstumas tarp vyzdžių;
  • lęšių galia.Garantija visoms prekėms 100% pinigų grąžinimo garantija
Susisiekite su mūsų ekspertais

info@eoptika.lt

I-IV: 10.00-19.00
V: 10.00-18.30

Mes bendraujame