Titulinis Susisiekite Svetainės struktūra Spausdinti
Prisijungti
Pirmasis internetinis optikos salonas Lietuvoje
Galimybė pasimatuoti akinius
Nepraleiskite gerų naujienų
Gaukite informaciją apie akcijas, specialus pasiūlymus ir naujas prekes tiesiai į savo el. paštą.
Duomenų privatumo politika
Kaip pasimatuoti akinius
Jeigu norite pasimatuoti rėmelius, turite pasirinkti jums patikusius ir įkelti į matavimosi kabiną (paspaudžiant nuorodą esančią po kiekvienais rėmeliais).
pasimatuokite.png

Dabar jums reikia pereiti į matavimosi kabiną, ką nesunkiai galite padaryti paspaudžiant nuorodą atsiradusią po rėmeliais.

pasimatuokite0.png

Jūs patenkate į matavimosi kabiną, kurioje jau galite matuotis pasirinktus rėmelius įkeliant savo nuotrauką (tinkamiausia yra portretinė 1000*1000 pikselių neviršijanti 750kB) folderis.png
arba perkeliant ją iš internetinės kameros kamera.png.

Savo nuotraukoje būtinai pažymėkite vyzdžių centrus su žalio mygtuko pagalba mygtukas.png tam, kad sistema galėtų priderinti matuojamą rėmelį prie jūsų nuotraukos.

pasimatuokite1.png

Taip pat galite pasinaudoti mūsų pavyzdinėmis nuotraukomis.

pasimatuokite2.png

Norint įkelti daugiau rėmelių į matavimosi kabiną, reikia ją uždaryti ir pridėti naujus modelius.

Virtualios matavimosi sistemos dėka galite rinktis bei matuotis įvairių formų ir spalvų akinių rėmelius iš plataus mūsų siūlomo asortimento. Kai apsispręsite dėl modelio, turėsite tik išsirinkti akinių lęšius bei pateikti mums savo akinių recepto duomenis ir naujus akinius gausite tiesiai į namus.

Virtuali matavimosi sistema ne tik sutaupys jūsų brangų laiką bet ir jūsų pinigus!

Jeigu žinote, kokio dydžio turėtų būti jūsų rėmeliai, galite išplėstinėje paieškoje įvesti reikiamus išmatavimus ir pagal tai ieškoti rėmelius. Tam reikia pažymėti jus dominančių rėmelių dydį, o po to kainų ribas bei rėmelių paskirtį ir rūšį.

Klientams, kurie yra užsiregistravę mūsų svetainėje, siūlome išsaugoti matavimosi rezultatą. Tokiu būdu prisijungus iš bet kurio kompiuterio galima bus peržiūrėti savo nuotraukas su patikusiais rėmeliais.
Garantija visoms prekėms 100% pinigų grąžinimo garantija
Susisiekite su mūsų ekspertais

info@eoptika.lt

I-IV: 10.00-19.00
V: 10.00-18.30

Mes bendraujame