Titulinis Susisiekite Svetainės struktūra Spausdinti
Prisijungti
Pirmasis internetinis optikos salonas Lietuvoje
Galimybė pasimatuoti akinius
Nepraleiskite gerų naujienų
Gaukite informaciją apie akcijas, specialus pasiūlymus ir naujas prekes tiesiai į savo el. paštą.
Duomenų privatumo politika
Akinių lęšių rūšys


Ploninti

Specialios konstrukcijos dėka tam tikro indekso lęšiai gali būti net iki 40% plonesni nei standartiniai lęšiai. Mūsų asortimente yra šių indeksų lęšiai:
 • 1,56 –  11% plonesni lyginant su  standartiniais lęšiais, dioptrijų ribos: sfera -6,00 iki +8,00, pas mus pora tokių lęšių kainuoja Jai Kudo - 35 (EUR) su antirefleksine danga ir 45 (EUR) su antirefleksu ir gerinančiomis dangomis;
 • 1,61 – iki 45% plonesni ir apie 35% lengvesni nei standartiniai lęšiai, dioptrijų ribos: sfera -8,00 iki +4,00, cilindras iki 2,00, jų kaina Jai Kudo nuo 48 EUR.  
 • 1,67 – apie 50% plonesni ir apie 45% lengvesni lyginant su standartiniais lęšiais, dioptrijų ribos: sfera -10,00 iki +6,00, cilindras iki 2,00, mes siūlome Jai Kudo už 74 EUR.
 • 1,74 – šiuo metu tai ploniausias rinkoje siūlomas lęšis, dioptrijų ribos: sfera -10,00 iki -3,00, cilindras iki 2,00, mūsų kaina Jai Kudo - 112 EUR.

Asferiniai lęšiai turi specialiai parinktas bazines kreives, todėl yra lengvesni ir plonesni, taip pat jie neiškreipia akių vaizdo (dydžio).


Su antirefleksine danga (AR)

Tai standartiniai lęšiai su antirefleksine danga, kuri pašalina nepageidaujamus šviesos atspindžius, todėl į akį patenka beveik 100% šviesos. Ji sumažina informacinius triukšmus (miglas, šešėlius ir pan.), todėl matome lengviau,  mažiau apkraunant smegenis bei akis, taip pat vairuojant mašiną ir dirbant kompiuteriu – ji užtikrina geresnį matymo kontrastą. Lęšiai su antirefleksine danga atrodo beveik visiškai skaidrūs, šiek tiek matomas žalsvas atspalvis. Dioptrijų ribos: sfera -6,00 iki +4,00, cilindras iki 2,00.
Pora tokių lęšių kainuoja vos 29 EUR!
 

Su geriausia antirefleksine danga 

STAYCLEAN (SC) tai vienas geriausių JAI KUDO produktų, jo gamyboje panaudoti pažangiausi technologiniai sprendimai.
Jis leidžia jausti žymiai didesnį nešiojimo komfortą lyginant su pagrindiniais akinių lęšiais.
SC lęšiai tai kompleksiškas produktas, turintis keliolika gerinančių dangų, kurios padidina akinių nešiojimo komfortą.

Stayclean_1_crop.jpg

Šie lęšiai užtikrina regėjimo komfortą ir leidžia matyti:
 • Be atspindžių!
  Dešimt antirefleksinių dangų, kurios pašalina atspindžius, leidžia pagaminti visiškai skaidrų lęšį. Tai ypač pastebės ir įvertins vairuotojai.
  stayclean_a.jpg

 • Be rasojimo!
  Ypatingas sprendimas – superhidrofobinė danga, kurios dėka vandens lašeliai nesilaiko lęšio paviršiaus ir kondensuojasi nepalikdami pėdsakų. Dar vienas šios dangos privalumas yra tai, kad vanduo labai greitai išgaruoja nuo lęšio paviršiaus.
  stayclean_c.jpg

 • Be nešvarumų ir atspaudų!
  Ofeofobinis ir antistatinis sluoksniai, kurie apsaugo nuo purvo, riebalų ir dulkių dalelių, užtikrina idealiai slidų paviršių, todėl lęšius reikia valyti iki 90% mažiau.
  stayclean_b.jpg

 • Be įbrėžimų!
  Dviejų sluoksnių kietinanti danga papildomai apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Taip sutvirtintas lęšis lieka be įbrėžimų net keletą naudojimo metų.
  stayclean_d.jpg

 • Be rūpesčių dėl tavo akių!
  EMI sluoksnis saugo tavo akis nuo kenksmingo elektromagnetinio spinduliavimo darbo prie kompiuterio metu.
  stayclean_e.jpg

Dioptrijų ribos: sfera -4,00 iki +4,00; cilindras iki 2,00.
Mūsų kaina už porą lęšių yra 39 EUR.

STAYCLEAN EXTREME

EXTRIM._2png.png

STAYCLEAN EXTREME tai naujoviška lengvai valoma danga, kuri turi pagerintas kietumo savybes, kuo labiau sumažinančias galimybę atsirasti įbrėžimams ant lęšio paviršiaus.

Daugelis klientų, kurie apsilanko optikos salonuose, dėl savo profesijos arba gyvenimo būdo dažnai subraižo nešiojamus akinius. Nepakankamai skaidrus lęšio paviršius gali neigiamai įtakoti matymo ryškumą ir tokiu būdu sumažinti akinių nešiojimo komfortą.

STAYCLEAN EXTREME danga užtikrina ypatingą lęšių skaidrumą bei didesnę jų naudojimo laisvę.

EXTRIM._1png.png

EXTREME dėka padidinto atsparumo įbrėžimas ir tuo pačiu išlikusių visų savybių STAYCLEAN dangos, leidžia patenkinti jūsų reikliausius norus. Nauja JAI KUDO gamintojo STAYCLEAN danga tai geriausias sprendimas ypač tiems, kurie negali atsikratyti blogų įpročių ir dažnai netinkamai naudoja akinius.

STAYCLEAN EXTREME danga tai pirmiausia:

 • žymiai mažiau įbrėžimų
 • aiškus ir ryškus matymas
 • lengvesnis akinių valymas
 • ypatingas skaidrumas ir komfortas
Mūsų kaina už porą lęšių nuo 45 EUR

 STAYCLEAN INVISIBLE

INVISIBLE.png

STAYCLEAN INVISIBLE tai nauja antirefleksinė danga JAI KUDO įmonės asortimente, kurios liekamieji atspindžiai yra minimalūs beveik bespalviai. Yra rekomenduojama asmenims ypatingai besirūpinantiems savo išvaizda ir norintiems, kas kiekviena aprangos detalė, taip pat ir akiniai būtų kuo labiau estetiški.   

Mūsų kaina už porą lęšių nuo 56 EUR. 

bluecare.1png.png

BlueCare danga tai visapusiškas sprendimas žmonėms, kurie nori 100% apsaugoti savo akis. Ji užtikrina komfortą naudojant bet kokius įrenginius skleidžiančius mėlyną šviesą, o lauke apsaugo nuo žalingų UV spindulių.

Mėlyna šviesiai nors tai yra matomos šviesos dalis labai intensyviai veikia mūsų akis. Ją skleidžia įvairūs šaltiniai: saulė, energijos taupymo lemputės, kompiuterių monitoriai, planšetiniai kompiuteriai, tapšnokliai, televizoriai ir t.t.

Intensyviai veikiami mėlynos šviesos akių raumenys daugiau dirba, todėl labiau pavargsta ir sudirgsta, pradeda skaudėti galvą bei net kamuoti nemiga.

Saulės skleidžiami UV spinduliai yra taip pat pavojingi. Jie pagreitina tinklainės senėjimo procesą ir padidina įvairių kataraktos tipo ligų riziką.

bluecare.png

BlueCare danga

- Neutralizuoja žalingą mėlynos šviesos poveikį ;

- Pagerina spalvų suvokimą, kontrastą ir regėjimo kokybę;

- Pašalina akinančius atspindžius;

- Apsaugo akis nuo nuovargio;

- Apsaugo nuo žalingo UV spinduliavimo (filtras UV 400).

BlueCare lęšių danga yra šiek tiek geltono atspalvio.    

Mūsų parduotuvėje jų kaina yra nuo 49 EUR.

Transitions

tran_w_2.gif Tai Plastikiniai fotochrominiai lęšiai, kurie patalpoje yra visiškai skaidrūs, o lauke veikiami UV spindulių tamsėja tik per 30 sekundžių.

Grįžus į uždarą patalpą visiškai pašviesėja jau per keletą minučių.

Jie užtikrina visišką apsaugą nuo saulės spindulių ir tai nepriklauso nuo patamsėjimo laipsnio, tiek visiškai skaidrūs tiek tamsūs apsaugo vienodai gerai.

Dioptrijų ribos: sfera -4,00 iki +4,00; cilindras iki 2,00, kaina už porą lęšių Jai Kudo - nuo 78 EUR.
 

Mūsų asortimente yra ir plonintų (aukšto indekso) 1,61 ir 1,67 Transitions lęšių.

 1,61 Transitions dioptrijų ribos: -6,00 iki -0,00, cilindras iki 2,00, poros kaina Jai Kudo - 116 EUR.
 

 1,67 Transitions dioptrijų ribos: -10,00 iki -3,00, cilindras iki 2,00, poros kaina Jai Kudo - 174 EUR.
Drivewear
Fotochrominiai lęšiai, kurie vairavimo metu reaguoja į kintamą apšvietimą. Lęšiai susideda iš aukštos kokybės poliarizuoto sluoksnio, fotochromo reaguojančio į matomą šviesą bei Transitions fotochromo, kuris reaguoja į UV spinduliavimą. Tai unikalios konstrukcijos, vieninteliai rinkoje lęšiai, kurie patamsėja už automobilio stiklo.
Nuotraukos esančios apačioje parodo, kaip šie lęšiai reaguoja į įvairias apšvietimo sąlygas.


Geltonai žalia poliarizacijos spalva išryškina kontrastą, padidina matomumą.Spalva keičiasi į rudą, todėl didėja šviesos absorbcija ir yra palaikomas vairuotojo matymo komfortas.Spalva pereina į tamsiai rudą, taip didėja šviesos absorbcija užtikrinant maksimalų regėjimo komfortą ir apsaugą.


Drivewear lęšių dioptrijų ribos: sfera -4,00 iki +4,00, cilindras iki 3,00.
Mūsų kaina už porą lęšių yra nuo 180 EUR.


Fotochrominiai

Šie lęšiai yra 1.56 indekso, jie prisitaiko prie kintamų apšvietimo sąlygų, patamsėja ir pašviesėja priklausomai nuo šviesos intensyvumo. Su šiais lęšiais galėsite nešioti akinius visą dieną, tiek saulėtą esant lauke tiek uždaroje patalpoje. Tai užtikrina ypatingą nešiojimo komfortą.
Dioptrijų ribos: sfera -6,00 iki +4,00, cilindras iki 2,00.
Pas mus tokie lęšiai kainuoja 40 EUR.


Polikarbonato su antirefleksine danga (AR)

Praktiškai universalūs lęšiai skirti kiekvienam naudotojui, bet kokio amžiaus žmonėms, ypač tiems, kurie renkasi aktyvų gyvenimo būdą, sportininkams bei dirbantiems sudėtingose sąlygose. Jie yra atsparūs smūgiams ir įbrėžimams (atlaiko 60-80 kg spaudimą), todėl juos rekomenduoja į rėmelius su valu arba orinius.
AR danga pašalina nepageidaujamus, atsirandančius iš abiejų lęšio pusių šviesos atspindžius, kurie dirgina akis. Ji sumažina nuovargį atsirandantį dirbant kompiuteriu, žiūrint televizorių ar ilgą laiką esant dirbtine šviesa apšviestoje patalpoje. Taip pat ji padidina saugumą vairuojant automobilį, nes pašalina atspindžius, atsirandančius ant stiklo. Dar vienas jos privalumas yra tai, kad ji padaro lęšius visiškai skaidrias ir suteikia jiems švelnų atspalvį, dėl ko akiniai atrodo labai estetiškai. Akinių nešiotojai mato pro tokius akinius panašiai, kaip žmonės nenešiojantys akinių.
Dioptrijų ribos: sfera -5,00 iki +4,00, cilindras iki 2,00.
Mūsų kaina Jai Kudo gamintojo yra 46 EUR už porą lęšių.


Spalvoti lęšiai su AR danga

Tai dažyti akinių lęšiai, kurie naudojami akiniams nuo saulės gaminti. Jie apsaugo akis nuo kenksmingo ultravioletinio spinduliavimo bei saulės spindulių. Taip pat jie išryškina vaizdą ir padidina jo kontrastą, o antirefleksinė danga pašalina akis dirginančius šviesos atspindžius. Mūsų asortimente yra rudos, pilkos bei žalios spalvos lęšiai, dioptrijų ribos: sfera -6,00 iki +6,00, cilindras iki 2,00.
Pas mus jie kainuoja 28 EUR už porą.

Spalvoti lęšiai su veidrodine danga MIRROR

Tai šiuo metu ypač madingi akinių lęšiai, kurie yra skirti akiniams nuo saulės gaminti. Jie apsaugo akis nuo kenksmingo ultravioletinio spinduliavimo, išryškina vaizdą, o antirefleksinė danga pašalina akis dirginančius šviesos atspindžius. Mūsų asortimente yra raudonos, sidabro, geltonos, žydros, aukso ir žalios spalvos, dioptrijų ribos: sfera -6,00 iki +6,00, cilindras iki 2,00.
Kaina 50 EUR už porą.

sil.jpg
Garantija visoms prekėms 100% pinigų grąžinimo garantija
Susisiekite su mūsų ekspertais

info@eoptika.lt

I-IV: 10.00-19.00
V: 10.00-18.30

Mes bendraujame