Titulinis Susisiekite Svetainės struktūra Spausdinti
Prisijungti
Pirmasis internetinis optikos salonas Lietuvoje
Galimybė pasimatuoti akinius
Nepraleiskite gerų naujienų
Gaukite informaciją apie akcijas, specialus pasiūlymus ir naujas prekes tiesiai į savo el. paštą.
Duomenų privatumo politika
Naudinga žinoti

Pasitikrinus regėjimą pas gydytoją gaunate akinių receptą. Dabar jums te reikia išsirinkti mūsų internetinėje optikoje patikusį rėmelį ir atsiųsti recepto duomenis (užpildyti internetinę formą arba persiųsti kopiją). Artimiausiu metu gausite naujus akinius tiesiai į namus.


Keletas patarimų prieš pradedant apsipirkti:

Žingsnis 1 - Pasirinkite rėmelius

Rėmelius galite ieškoti naudojant skydeli kairėje pusėje. Jie yra sugrupuoti pagal kaina, forma bei prekės ženkla, taip pat jūs galite tai padaryti naudojant pažangia paieška (pagal rėmelių dydį). Kiekvienus rėmelius jūs galite įkelti į matavima, kur patalpinus savo nuotrauką arba atsisiųntus ja iš interneto kameros, galite pasiziureti, kaip atrodote su akiniais. Jei kažkur matavotes rėmelius, kurių mes neturime, galite nurodyti mums ju modeli ir gamintoja, o mes pasiulisime juos uz neįtikėtinai mažą kainą.
Jeigu jau turite rėmelius ir jus domina tik lesiai - kreipkitės į mūsų konsultanta.

2 žingsnis

Pasirinkite jums tinkančius korekcinius lęšius (taip pat galite pasitarti su musu konsultantu arba skaitykite apie juos skirtuke „Ka verta zinuoti“ – Akinių lęšių rūšys).

Žingsnis 3

Vėliau spustelėkite mygtuka Toliau (puslapio apačioje) ir pereikititie prie akiniu recepto duomenu nurodymo.

Įveskite savo korekciniu lęšiu dioptrijas, pagal galiojantį akiniu receptą. Jūs galite užpildyti forma online arba atsiusti kopija faksu arba elektroniniu paštu.

4 žingsnis

Jums patogiu būdu apmokėkite uzsakyma. Tada jūs gausite laišką, kuriame prašoma patvirtinti savo užsakymą. Po patvirtinimo, galite stebėti savo užsakymo statusą internete. Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie musu puslapio. Jei pasirenkate prekiu pristatymaper kurjerį, taip pat galite patikrinti jūsų siuntos būseną.

Jūsų nauji akiniai bus pristatyti tiesiai iki jūsų durų.
Garantija visoms prekėms 100% pinigų grąžinimo garantija
Susisiekite su mūsų ekspertais

info@eoptika.lt

I-IV: 10.00-19.00
V: 10.00-18.30

Mes bendraujame