Titulinis Susisiekite Svetainės struktūra Spausdinti
Prisijungti
Pirmasis internetinis optikos salonas Lietuvoje
Galimybė pasimatuoti akinius
Nepraleiskite gerų naujienų
Gaukite informaciją apie akcijas, specialus pasiūlymus ir naujas prekes tiesiai į savo el. paštą.
Duomenų privatumo politika
Kaip pirkti akinius
Pasitikrinus regėjimą pas gydytoją gaunate akinių receptą. Dabar jums te reikia išsirinkti mūsų internetinėje optikoje patikusius rėmelius ir pateikti savo recepto duomenis t.y. užpildyti formą mūsų svetainėje. Artimiausiu metu jūs gausite naujus akinius tiesiai į namus.

Keletas patarimų prieš pradedant apsipirkti:

Žingsnis 1

Pasirinkite rėmelius. Rėmelius galite ieškoti naudojant skydelį kairėje pusėje. Jie yra sugrupuoti pagal kainą, tipą, stilių bei prekės ženklą, taip pat jūs galite tai padaryti naudojant išplėstinę paiešką (pagal rėmelių dydį).
isplestine_paieska.png
Tokia paieška ypač pravers tiems, kurie turi senus akinius ir ant jų kojelės gali pamatyti, kokio dydžio rėmeliai jiems tinka. Įveskite tuos skaičius į išplėstinę paiešką ir surasite panašius mūsų parduotuvėje. Kiekvienus rėmelius jūs galite įkelti į matavimosi kabiną, kur patalpinus savo nuotrauką arba persiuntus ją iš internetinės kameros, galite pasižiūrėti, kaip atrodote su akiniais. Jei kažkur matavotės rėmelius, kurių mes neturime, galite nurodyti mums jų modelį ir gamintoją, o mes pasistengsime pasiūlyti juos už neįtikėtinai mažą kainą.
Jeigu jau turite rėmelius ir jus domina tik lęšiai - kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris padės jums išsirinkti tinkamus. Taip pat jeigu norite pirkti tik rėmelius, krepšelyje pažymėkite "Rėmeliai be jokių lęšių" ir jūsų užsakymas bus formuojamas be lęšių.

Žingsnis 2

Pasirinkite jums tinkančius korekcinius lęšius (jei nežinote, kokie jums tiks, galite kreiptis į mūsų konsultantą arba skaityti apie juos skiltyje „Naudinga žinoti“ – Akinių lęšių rūšys).

Žingsnis 3

Vėliau spustelėkite mygtuką "Į krepšelį" (puslapio apačioje) ir pereikite prie akinių recepto duomenų nurodymo.
Vadovaujantis galiojančiu akinių receptu užpildykite formą esančią mūsų svetainėje.

receptas.png

Pagal pateiktus recepto duomenis programa pasiūlys galimas akinių lęšių rūšis.

Žingsnis 4

Jums patogiu būdu apmokėkite užsakymą. Dabar te reikia laukti kol jūsų nauji akiniai bus pristatyti tiesiai iki namų durų.
Garantija visoms prekėms 100% pinigų grąžinimo garantija
Susisiekite su mūsų ekspertais

info@eoptika.lt

I-IV: 10.00-19.00
V: 10.00-18.30

Mes bendraujame